28-11-2014
Benzine
Automaat
190.921 km
1.595 cc
6 l/100km
28-11-2014
Benzine
Automaat
190.921 km
1.595 cc
6 l/100km
| Kenteken | 1-ZBD-79 Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | B 180 |
| Tellerstand |
190.921 km, op 22-09-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 180 Prestige, automaat, led, navi, cruise, trekhaak |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
245 G
|
| RDW variant |
M24GQ2
|
| RDW uitvoering |
OZBCB502
|
| RDW handelsnaam |
B 180
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0470*11 |
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat by voorzitting |
| Tellerstand |
190.921 km, op 22-09-2025
|
| Jaar laatste registratie |
2024
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De startstroombegrenzer kan overbelast raken. |
| Materiële gevolgen | Oververhitting. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze controleert of de accu is uitgerust met een startstroombegrenzer. Aan de startstroombegrenzer wordt dan een zekering ingebouwd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De stuurkolom is mogelijk onvoldoende elektrisch geaard. Hierdoor kan een elektrostatische ontlading plaatsvinden. |
| Materiële gevolgen | Bij een elektrostatische ontlading kan de airbag spontaan geactiveerd worden. Hierdoor kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen. Het waarschuwingsindicator airbag zal op het dashboard oplichten. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal de stuurkolom controleren en indien nodig aanpassen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-12777777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
127 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Ledig gewicht |
1325 kg
|
| Massa rijklaar |
1960 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1960 kg
|
| Laadvermogen | 635 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatiesysteem |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Keyless Entry |
| knie airbag(s) |
| Koplampreiniging |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| metaalkleur |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.