20-04-2006
Benzine
Handgeschakeld
232.707 km
2.435 cc
9 l/100km
20-04-2006
Benzine
Handgeschakeld
232.707 km
2.435 cc
9 l/100km
| Kenteken | 19-ST-DK Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | S60 |
| Tellerstand |
232.707 km, op 08-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Sapphire Black Metallic (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.4 Edition I ZONNEROLO LEDER THOR VELGEN OPEN DAK |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW variant |
RS65
|
| RDW uitvoering |
RS6542??
|
| RDW handelsnaam |
S60
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0036*11 |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
209 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
12.2 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Ledig gewicht |
1403 kg
|
| Massa rijklaar |
1980 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1980 kg
|
| Laadvermogen | 577 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 15-10-2026 |
| 12-volt aansluiting voorin |
| Abs met ebd |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bekerhouders voorin en achterin |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boardcomputer |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch glazen kanteldak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel) |
| Elektrisch glazen schuifdak |
| elektrisch open dak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen |
| elektrisch schuifdak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| elektrisch transparant schuifdak |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Gelaagde zijruit(en) |
| Getint glas |
| Gordijnairbags voor |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| hoofdsteunen voor en achter |
| In delen neerklapbare achterbank |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampreiniging |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun achterin |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel 3-spaaks sport stuurwiel |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Pompadourtassen achterzijde voorstoelen |
| Premium high-end audio |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Side Impact Protection System |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| Warmtewerende voorruit |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm achterruit |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.