06-09-2010
Benzine
Handgeschakeld
271.962 km
1.197 cc
6 l/100km
06-09-2010
Benzine
Handgeschakeld
271.962 km
1.197 cc
6 l/100km
| Kenteken | 18-NGN-6 Switch kenteken |
| Merk | SKODA |
| Model | YETI |
| Tellerstand |
271.962 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 TSI Active, Airco, trekhaak, Pdc |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
5L
|
| RDW variant |
ACCBZBX0
|
| RDW uitvoering |
NFM6FM6AJ007
|
| RDW handelsnaam |
YETI
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*0010*07 |
| Plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker |
| Tellerstand |
271.962 km, op 29-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
149 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 422,00 x 179,00 x 169,00 cm |
| Ledig gewicht |
1240 kg
|
| Massa rijklaar |
1885 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1885 kg
|
| Laadvermogen | 645 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 14-06-2027 |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| Aux/USB |
| Bagagedek |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling afstandbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| Extra getint glas |
| Koplampreiniging |
| Metallic lak |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.