30-07-2008
Benzine
Handgeschakeld
237.314 km
2.000 cc
8 l/100km
30-07-2008
Benzine
Handgeschakeld
237.314 km
2.000 cc
8 l/100km
| Kenteken | 18-GNH-8 Switch kenteken |
| Merk | SAAB |
| Model | SAAB 9-3 |
| Tellerstand |
237.314 km, op 18-02-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Blauw Metallic (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.8t Linear|RIJKLAAR|1EIG|NL AUTO|PDC! |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
YS3F
|
| RDW variant |
F5F
|
| RDW uitvoering |
M5 02
|
| RDW handelsnaam |
SAAB 9-3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Beige |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2001/116*0065*19 |
| Plaats chassisnummer | r. op schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
184 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Ledig gewicht |
1435 kg
|
| Massa rijklaar |
2030 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2030 kg
|
| Laadvermogen | 595 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Beige |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 27-03-2027 |
| 3 volwaardige zitplekken op achterbank |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| All season banden |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Audioinstallatie met CD-wisselaar |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoon voorbereiding |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bi-Xenon koplampen |
| Bi-xenon koplampen adaptief |
| Binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Bluetooth |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Cd-wisselaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| dealer onderhouden |
| DVD speler |
| EERSTE EIGENAAR!!! |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| garantie |
| GEEN IMPORT |
| half lederen bekleding |
| Hoofdsteunen achter |
| Isofix |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17" |
| Lichtmetalen velgen 17” |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Nieuwe apk |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Reservewiel |
| Rookvrij |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Touchscreen |
| UNIEK!! |
| Verlichting automatisch |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon |
| Xenon verlichting |
| Youngtimer |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.