21-09-2007
Benzine
Handgeschakeld
109.529 km
1.240 cc
6 l/100km
21-09-2007
Benzine
Handgeschakeld
109.529 km
1.240 cc
6 l/100km
| Kenteken | 13-XS-GV Switch kenteken |
| Merk | NISSAN |
| Model | NISSAN MICRA |
| Tellerstand |
109.529 km, op 06-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Rood |
| Uitvoering | 1.2 Acenta 5drs Nap Zeer nette auto |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
F
|
| RDW uitvoering |
F02
|
| RDW handelsnaam |
NISSAN MICRA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2001/116*0195*06 |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
139 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.1 l/100 km
|
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Ledig gewicht |
932 kg
|
| Massa rijklaar |
1475 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1475 kg
|
| Laadvermogen | 543 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 510 kg |
| Wegenbelasting | € 31 à € 33 per maand |
| Bijtelling | 20 % |
| APK vervaldatum | 26-09-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoon voorbereiding |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Hoofdsteunen voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem uitneembaar |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.