30-03-2012
Benzine
Handgeschakeld
101.245 km
1.242 cc
6 l/100km
30-03-2012
Benzine
Handgeschakeld
101.245 km
1.242 cc
6 l/100km
| Kenteken | 08-TSP-9 Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | FIESTA |
| Tellerstand |
101.245 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.25 TREND-uitv|CLIMA AIRCO|LM-VELGEN|ISOFIX|VOICE CONTROL|USB+AUX|VOORRUITVERWARMING|nwe APK+OH.BEURT BIJ AFLEVERING |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
JA8
|
| RDW variant |
SNJB1G
|
| RDW uitvoering |
5ABAAA
|
| RDW handelsnaam |
FIESTA
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0069*08 |
| Plaats chassisnummer | by bodemplaat r. voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
129 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 168 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 13 seconden |
| Afmetingen | 395,00 x 172,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
941 kg
|
| Massa rijklaar |
1490 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1490 kg
|
| Laadvermogen | 549 kg |
| Trekgewicht geremd | 600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 520 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 31 à € 33 per maand |
| Bijtelling | 20 % |
| APK vervaldatum | 04-03-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| 12v aansluiting |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Afdekking van de bagageruimte |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco en warmtewerende voorruit |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| antenne |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti doorSlip Regeling |
| APK |
| APK bij aflevering |
| audioinstallatie |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische airconditioning Thermatiek |
| AUX AANSLUITING |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Boordcomputer (verbruik e.d.) |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| bumpers en spiegels in car.kleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| dealer onderhouden |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Hoofdsteunen voor |
| hoofdsteunen voor en achter |
| incl boekjes |
| Interieurverlichtingspakket |
| isofix bevestiging |
| Lederen stuurwiel |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Multifunctioneel stuurwiel met boordcomputer |
| Multimedia-voorbereiding |
| nationale autopas |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| passagiersairbag |
| Professionele poetsbeurt, inclusief waxbehandeling |
| Radio CD-speler |
| radio CD speler |
| ruitenwisser achter |
| Side Impact Protection System |
| Spiegels: linksbuiten en binnen automatisch dimmend |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Verwarmde voorruit |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.