29-02-2012
Benzine
Automaat
303.744 km
1.390 cc
6 l/100km
29-02-2012
Benzine
Automaat
303.744 km
1.390 cc
6 l/100km
| Kenteken | 06-TLT-7 Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | PASSAT |
| Tellerstand |
303.744 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 TSI Highline Executive Edition|Cruise|Pdc|Trekhaak|Dsg|Nap |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
3C
|
| RDW variant |
ACCAXAX0
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7AM006STP17MQSN
|
| RDW handelsnaam |
PASSAT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0307*30 |
| Plaats chassisnummer | r. voorwielscherm |
| Tellerstand |
303.744 km, op 22-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
140 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 477,00 x 182,00 x 152,00 cm |
| Ledig gewicht |
1407 kg
|
| Massa rijklaar |
2110 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2110 kg
|
| Laadvermogen | 703 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 20 % |
| APK vervaldatum | 06-11-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Executive-pakket |
| Extra getint glas |
| Family Pack |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| Kinderzitje(s) geintegreerd in achterbank |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED verlichting |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Mistlampen adaptief |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sport-pakket |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonhouder |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| USB |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.