13-04-2012
Benzine
Automaat
321.161 km
2.773 cc
8 l/100km
13-04-2012
Benzine
Automaat
321.161 km
2.773 cc
8 l/100km
| Kenteken | 04-TVG-1 Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | A7 SPORTBACK |
| Tellerstand |
321.161 km, op 11-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Bruin |
| Uitvoering | 2.8 FSI quattro Pro Line P -BOSE-S-LINE- *INRUIL MOGELIJK* |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
4G
|
| RDW variant |
SCHVAQ1
|
| RDW uitvoering |
QD7B5036R4G70S57MGEM
|
| RDW handelsnaam |
A7 SPORTBACK
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0436*06 |
| Plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
187 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10.7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Ledig gewicht |
1705 kg
|
| Massa rijklaar |
2340 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2340 kg
|
| Laadvermogen | 635 kg |
| Trekgewicht geremd | 1900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 3 |
| Aantal handzenders | 3 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 01-11-2026 |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| audio-navigatie full map + hard disk |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoon voorbereiding |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Koplampreiniging |
| Kunstlederen/microvezel bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 7-spaaks 18" |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Sperdifferentieel |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.