09-09-2005
Benzine
Handgeschakeld
188.703 km
1.390 cc
7 l/100km
09-09-2005
Benzine
Handgeschakeld
188.703 km
1.390 cc
7 l/100km
| Kenteken | 03-RT-PB Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | MODUS |
| Tellerstand |
188.703 km, op 21-08-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.4-16V Authentique Luxe 5d hoge zit airco |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW variant |
JP0J
|
| RDW uitvoering |
JP0J05
|
| RDW handelsnaam |
MODUS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2001/116*0319*10 |
| Plaats chassisnummer | r. op bodemplaat in kofferruimte by reservewiel |
| Tellerstand |
188.703 km, op 21-08-2025
|
| Jaar laatste registratie |
2024
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 3
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
161 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Ledig gewicht |
1135 kg
|
| Massa rijklaar |
1650 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1650 kg
|
| Laadvermogen | 515 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Wegenbelasting | € 47 à € 52 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 08-10-2026 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Distributie | 120.000 km / 60 maanden |
| Onderhoudsinterval | 30.000 km / 24 maanden |
| Interieurfilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Motorolie | 30.000 km / 24 maanden |
| Oliefilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Remvloeistof | 120.000 km / 48 maanden |
| V-riem | 120.000 km / 60 maanden |
| Bougie | 60.000 km |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampen adaptief |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Nationale autopas NAP |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.