03-05-2011
Benzine
Handgeschakeld
132.790 km
1.086 cc
5 l/100km
03-05-2011
Benzine
Handgeschakeld
132.790 km
1.086 cc
5 l/100km
| Kenteken | 03-RDL-9 Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | I 10 |
| Tellerstand |
132.790 km, op 07-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Geel |
| Uitvoering | 1.1 i-Motion Cool AIRCO |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
PA
|
| RDW variant |
F5P41
|
| RDW uitvoering |
M55AZ1
|
| RDW handelsnaam |
I 10
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2001/116*0131*05 |
| Plaats chassisnummer | r. dwarsbalk by voorzitting |
| Tellerstand |
132.790 km, op 07-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2023
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
110 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5.8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.1 l/100 km
|
| Topsnelheid | 156 km/h |
| Ledig gewicht |
880 kg
|
| Massa rijklaar |
1405 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1405 kg
|
| Laadvermogen | 525 kg |
| Trekgewicht geremd | 700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | Onbekend |
| Wegenbelasting | € 31 à € 33 per maand |
| Bijtelling | 14 % |
8 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer. Het totaal aantal inspecties (waarbij gebreken zijn geconstateerd) voor dit type is 6 inspecties.
| Code | Omschrijving | Aantal |
|---|---|---|
| 210 | Bandenspanning niet op juiste waarde | 2 |
| 576 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan | 1 |
| 497 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt | 1 |
| 285 | Bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperkt | 1 |
| AC1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm | 1 |
| 190 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar | 1 |
| 178 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af | 1 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Distributie | 135.000 km / 108 maanden |
| Onderhoudsinterval | 15.000 km / 12 maanden |
| Interieurfilter | 20.000 km / 12 maanden |
| Luchtfilter | 40.000 km / 24 maanden |
| Motorolie | 15.000 km / 12 maanden |
| Oliefilter | 15.000 km / 12 maanden |
| Remvloeistof | 40.000 km / 24 maanden |
| Bougie | 40.000 km / 24 maanden |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Dakspoiler |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.