09-03-2011
Benzine
Handgeschakeld
189.974 km
1.197 cc
6 l/100km
09-03-2011
Benzine
Handgeschakeld
189.974 km
1.197 cc
6 l/100km
| Kenteken | 03-PRH-7 Switch kenteken |
| Merk | SKODA |
| Model | YETI |
| Tellerstand |
189.974 km, op 13-12-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Beige |
| Uitvoering | 1.2 TSI Comfort Airco/Cruise/Nap |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
5L
|
| RDW variant |
ACCBZBX0
|
| RDW uitvoering |
NFM6FM6AJ007
|
| RDW handelsnaam |
YETI
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*0010*08 |
| Plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
149 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Ledig gewicht |
1240 kg
|
| Massa rijklaar |
1885 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1885 kg
|
| Laadvermogen | 645 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 16-12-2026 |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampreiniging |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.