20-01-2011
Benzine
Handgeschakeld
165.040 km
1.796 cc
8 l/100km
20-01-2011
Benzine
Handgeschakeld
165.040 km
1.796 cc
8 l/100km
| Kenteken | 03-PDG-2 Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Insignia |
| Tellerstand |
165.040 km, op 16-10-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.8 Edition |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
0G-A
|
| RDW variant |
BC11
|
| RDW uitvoering |
1A01A2AKDGA5
|
| RDW handelsnaam |
INSIGNIA LIMOUSINE NB
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Catalogusprijs |
€ 29.543
|
| Bruto BPM |
€ 6.378
|
| Import auto | Nee uit Nederland |
| Bouwjaar | 2011 |
| Datum eerste toelating |
20-01-2011
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
20-01-2011
|
| APK geldig tot |
25-09-2026
|
| Tellerstand |
165.040 km, op 16-10-2025
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Niet geregistreerd
|
| Toelichting |
Niet geregistreerd
|
| Omschrijving defect | De spoorstangen van de achterwielophanging kunnen door corrosie ernstig zijn aangetast. Een ernstig gecorrodeerde spoorstang kan tijdens het rijden breken. |
| Materiële gevolgen | Het verlies van de controle over het voertuig. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de spoorstangen van de achterwielophanging controleren op corrosie en indien nodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
179 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 207 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Massa rijklaar |
2025 kg
|
| Laadvermogen | 622 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 73 à € 80 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 25-09-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Achterspoiler |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatiesysteem |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Business-pakket |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Startblokkering |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.