06-01-2004
Benzine
Automaat
209.073 km
2.597 cc
10 l/100km
06-01-2004
Benzine
Automaat
209.073 km
2.597 cc
10 l/100km
| Kenteken | 03-NN-VK Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | CLK 240 |
| Tellerstand |
209.073 km, op 13-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (5 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 240 Elegance 2004 AUT Keyles |
| Carrosserievorm | Cabriolet |
| RDW variant |
T462K0
|
| RDW uitvoering |
TAAAA402
|
| RDW handelsnaam |
CLK 240
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*98/14*0184*04 |
| Plaats chassisnummer | op dwarsbalk v. r. voorzitting |
| Tellerstand |
209.073 km, op 13-03-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2024
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | G |
| CO2 uitstoot |
250 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
10 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
15 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 464,00 x 174,00 x 141,00 cm |
| Ledig gewicht |
1625 kg
|
| Massa rijklaar |
2155 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2155 kg
|
| Laadvermogen | 530 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
2 gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Autotelefoon |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnen/buitenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare kap |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Houtafwerking interieur |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Memory-pakket |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| Park Distance Control |
| Radio-cassette |
| Regensensor |
| Side skirts |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verbruiksmeter |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerend glas |
| Windscherm |
| Xenon koplampen |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de MERCEDES-BENZ op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.