20-04-2010
Benzine
Automaat
39.872 km
1.598 cc
7 l/100km
20-04-2010
Benzine
Automaat
39.872 km
1.598 cc
7 l/100km
| Kenteken | 03-LHF-8 Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | MERIVA-A |
| Tellerstand |
39.872 km, op 28-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.6-16V Cosmo AUTOMAAT [ NAP trekhaak cruise ] |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
X01MONOCAB
|
| RDW variant |
BJ11
|
| RDW uitvoering |
1A02A4CGDG5
|
| RDW handelsnaam |
MERIVA-A
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0215*17 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
159 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 181 km/h |
| Ledig gewicht |
1275 kg
|
| Massa rijklaar |
1855 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1855 kg
|
| Laadvermogen | 580 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 675 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 64 à € 71 per maand |
| Bijtelling | 35 % |
| APK vervaldatum | 02-12-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatiesysteem |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bagage afdekhoes |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas achter |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| lederen/stof bekleding |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Sportstoelen |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.