24-01-2002
Benzine
Handgeschakeld
287.582 km
1.973 cc
9.7 l/100km
24-01-2002
Benzine
Handgeschakeld
287.582 km
1.973 cc
9.7 l/100km
| Kenteken | 03-LD-HL Switch kenteken |
| Merk | HONDA |
| Model | HONDA CR-V |
| Tellerstand |
287.582 km, op 27-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Nightblack (zwart) |
| Uitvoering | 2.0i 16V ES AWD | TREKHAAK | 4x4 | NETJES!! |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
1
|
| RDW uitvoering |
7
|
| RDW handelsnaam |
HONDA CR-V
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Grijs |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*95/54*0044*05 |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 3
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
229 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9.7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11.9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8.4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Ledig gewicht |
1360 kg
|
| Massa rijklaar |
1930 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1930 kg
|
| Laadvermogen | 570 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Kleur | Grijs |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 01-04-2027 |
| Achterbank neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Getint glas |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lichtmetalen velgen |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| passagiersairbag |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.