06-01-2010
Lpg g3 en benzine
Handgeschakeld
267.207 km
1.999 cc
8 l/100km
06-01-2010
Lpg g3 en benzine
Handgeschakeld
267.207 km
1.999 cc
8 l/100km
| Kenteken | 03-KNP-3 Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | C30 |
| Tellerstand |
267.207 km, op 08-05-2026
|
| Brandstof | Lpg g3 en benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Rood |
| Uitvoering | 2.0 R-Design | LPG |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
M
|
| RDW variant |
MK43
|
| RDW uitvoering |
MK4352??
|
| RDW handelsnaam |
C30
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2001/116*0076*19 |
| Plaats chassisnummer | midden op schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
177 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Aantal cilinders |
4
|
| Motorinhoud |
1.999 cc
|
| Turbo | Nee |
| Vermogen |
107 kW (145 pk)
|
| Type gasinstallatie |
G3 gasinstallatie
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Ledig gewicht |
1277 kg
|
| Massa rijklaar |
1750 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1750 kg
|
| Laadvermogen | 473 kg |
| Trekgewicht geremd | 1350 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Wegenbelasting | € 98 à € 104 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 03-09-2026 |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterspoiler |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| R-Design exterieur |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Spoiler |
| Sportstuur |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.