18-07-2009
Benzine
Automaat
168.804 km
1.800 cc
7 l/100km
18-07-2009
Benzine
Automaat
168.804 km
1.800 cc
7 l/100km
| Kenteken | 03-JPL-3 Switch kenteken |
| Merk | SEAT |
| Model | ALTEA |
| Tellerstand |
168.804 km, op 29-01-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Beige |
| Uitvoering | 1.8 TFSI Businessline High Automaat Leer Xenon NL N.A.P. NETTE AUTO! |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
5P
|
| RDW variant |
AFCDAAX01
|
| RDW uitvoering |
AGFD7AM0067MG
|
| RDW handelsnaam |
ALTEA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0050*26 |
| Plaats chassisnummer | r. onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
157 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Ledig gewicht |
1395 kg
|
| Massa rijklaar |
2015 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2015 kg
|
| Laadvermogen | 620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 35 % |
| APK vervaldatum | 10-05-2027 |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm(en) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.