31-03-1998
Benzine
Handgeschakeld
111.780 km
1.994 cc
Onbekend
31-03-1998
Benzine
Handgeschakeld
111.780 km
1.994 cc
Onbekend
| Kenteken | 03-JP-HZ Switch kenteken |
| Merk | SUBARU |
| Model | IMPREZA |
| Tellerstand |
111.780 km, op 25-10-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | 74F (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 GT AWD Turbo 555 Limited |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW variant |
GC8T
|
| RDW uitvoering |
110
|
| RDW handelsnaam |
IMPREZA
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*96/79*0026*01 |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Topsnelheid | 231 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Ledig gewicht |
1210 kg
|
| Massa rijklaar |
1750 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1750 kg
|
| Laadvermogen | 540 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Kleur | Zwart |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 56 à € 61 per maand |
| APK vervaldatum | 20-03-2026 |
| Alcantara bekleding |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Elektrische ramen voor |
| Lichtmetalen velgen |
| Sportstoelen |
| Stuurbekrachtiging |
| Toerenteller |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.