19-09-2000
Benzine
Automaat
297.887 km
4.266 cc
11.7 l/100km
19-09-2000
Benzine
Automaat
297.887 km
4.266 cc
11.7 l/100km
| Kenteken | 02-XV-VS Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | E 430 |
| Tellerstand |
297.887 km, op 26-02-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (5 traps) |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 430 Avantgarde LEDER 2x MEMORY PDC |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW variant |
J270G0
|
| RDW uitvoering |
SJBBAA1
|
| RDW handelsnaam |
E 430
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*93/81*0033*19 |
| Plaats chassisnummer | op dwarsbalk v. r. voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 3
|
| CO2 uitstoot |
281 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
11.7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
16.9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8.6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 243 km/h |
| Ledig gewicht |
1670 kg
|
| Massa rijklaar |
2330 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2330 kg
|
| Laadvermogen | 660 kg |
| Trekgewicht geremd | 2100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 3 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
4 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| 12-volt aansluiting voorin |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Adaptief demping systeem |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bekerhouders voorin en achterin |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boardcomputer |
| Buitenspiegel rechts |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Cd-speler |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Derde remlicht |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbaar stuurwiel |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch glazen kanteldak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel) |
| Elektrisch glazen schuifdak |
| elektrisch open dak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen |
| elektrisch schuifdak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| elektrisch transparant schuifdak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Gordelspanners |
| Halogeen koplampen |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| Houtafwerking interieur |
| In delen neerklapbare achterbank |
| Koplampen in hoogte verstelbaar |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18inch |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun achterin |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Motorrestwarmte-installatie |
| Niveauregeling automatisch |
| Park Distance Control |
| passagiersairbag |
| Pompadourtassen achterzijde voorstoelen |
| Premium high-end audio |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Side-skirts |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Toerenteller |
| Verlaagde carrosserie |
| Voorspoiler |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| Xenon koplampen |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de MERCEDES-BENZ op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.