26-10-2007
Benzine
Handgeschakeld
182.641 km
1.998 cc
8 l/100km
26-10-2007
Benzine
Handgeschakeld
182.641 km
1.998 cc
8 l/100km
| Kenteken | 02-XV-VN Switch kenteken |
| Merk | Renault |
| Model | Mégane Coupé-Cabriolet |
| Tellerstand |
182.641 km, op 21-04-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0-16v Exception Leer Trekh. |
| Carrosserievorm | Cabriolet |
| RDW variant |
EM0U
|
| RDW uitvoering |
EM0U06
|
| RDW handelsnaam |
MEGANE
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*98/14*0272*32 |
| Plaats chassisnummer | r. in motorruimte op steun |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
194 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11.1 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Ledig gewicht |
1365 kg
|
| Massa rijklaar |
1845 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1845 kg
|
| Laadvermogen | 480 kg |
| Trekgewicht geremd | 1150 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 73 à € 80 per maand |
| Bijtelling | 35 % |
| APK vervaldatum | 20-06-2026 |
| +4 recente 4 seizoenen banden |
| +gewassen |
| +interieur gereinigd |
| +mobiliteits-check |
| +nieuwe APK keuring |
| +onderhoudshistorie |
| +veiligheids-check |
| +vloeistoffen-check |
| Airbags |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatisch geregelde airco/clima |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Dimlichten automatisch |
| Distributieriem is vervangen |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare kap |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen achterbank |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| In hoogte verstelbare bestuurdersstoel |
| In hoogte verstelbare passagiersstoel |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| LM velgen 17" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel lederen stuurwiel |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achterbumper |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Startonderbreker |
| Stuurbediening voor audio |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak met afn. kogel |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volleder interieur |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerend getint glas |
| Xenon koplampen |
| Xenon koplampen met reiniging |
| Xenon verlichting |
| Youngtimer |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.