08-06-2007
Benzine
Handgeschakeld
129.868 km
2.656 cc
10 l/100km
08-06-2007
Benzine
Handgeschakeld
129.868 km
2.656 cc
10 l/100km
| Kenteken | 02-XH-XZ Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | SANTA FE |
| Tellerstand |
129.868 km, op 22-10-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart metallic (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.7i V6 Style |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
F5P11
|
| RDW uitvoering |
M51AZ1
|
| RDW handelsnaam |
SANTA FE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2001/116*0270*01 |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Omschrijving defect | De remlichtschakelaar kan defect raken waardoor de werking van de remlichten niet gewaarborgd is. |
| Materiële gevolgen | Niet oplichten van de remlichten indien met het voertuig geremd wordt. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent/distributeur roept de betreffende voertuigen/producten terug neemt maatregelen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met een merkdealer.Deze zal de remlichtschakelaar vervangen door een gemodificeerd exemplaar. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (Nog) niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Vanuit de zekeringkast is er kans op kortsluiting in de ABS module. |
| Materiële gevolgen | Er is mogelijk risico op brand in de motorruimte. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de relaiskast uitbreiden en een separate kabelboom plaatsen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0252 240340 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
241 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
10 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
13.8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Ledig gewicht |
1645 kg
|
| Massa rijklaar |
2240 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2240 kg
|
| Laadvermogen | 595 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 90 à € 99 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 26-06-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bagage-scheidingsnet |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Lederen interieur |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.