13-02-1997
Lpg g3 en benzine
Automaat
356.350 km
2.435 cc
Onbekend
13-02-1997
Lpg g3 en benzine
Automaat
356.350 km
2.435 cc
Onbekend
| Kenteken | 02-TZ-ZH Switch kenteken |
| Merk | Volvo |
| Model | V70 |
| Tellerstand |
356.350 km, op 21-03-2019
|
| Brandstof | Lpg g3 en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.5-20V Exclusive |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW variant |
LW55
|
| RDW uitvoering |
LW5506
|
| RDW handelsnaam |
V70
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*93/81*0002*05 |
| Plaats chassisnummer | midden op schutbord onder motorkap |
| Aantal cilinders |
5
|
| Motorinhoud |
2.435 cc
|
| Turbo | Nee |
| Vermogen |
125 kW (170 pk)
|
| Type gasinstallatie |
G3 gasinstallatie
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Ledig gewicht |
1521 kg
|
| Massa rijklaar |
1990 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1990 kg
|
| Laadvermogen | 550 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 114 à € 121 per maand |
| Bijtelling | 35 % |
| APK vervaldatum | 19-07-2026 |
| ABS en ASR |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Getint glas |
| Houtafwerking interieur |
| Lederen bekleding |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Niveauregeling automatisch |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| SIPS (Side Impact Protection System) |
| Skiluik |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| zij airbag(s) voor |
| Zij AIRBAGS |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.