03-04-2012
Diesel
Automaat
147.978 km
1.968 cc
8 l/100km
03-04-2012
Diesel
Automaat
147.978 km
1.968 cc
8 l/100km
| Kenteken | 02-TNN-2 Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | KOMBI |
| Tellerstand |
147.978 km, op 30-04-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Tornadorot 2C (LY3D) (rood) |
| Uitvoering | 2.0 TDI L2H1 9 Pers. Automaat Marge |
| Carrosserievorm | Personenbus |
| RDW type |
7HC
|
| RDW variant |
GCCHA300X0
|
| RDW uitvoering |
LNFD7BT0116NVR07MGG0
|
| RDW handelsnaam |
KOMBI
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0220*27 |
| Plaats chassisnummer | by schutbord |
| Tellerstand |
147.978 km, op 30-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2024
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
211 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 13 seconden |
| Ledig gewicht |
1876 kg
|
| Massa rijklaar |
3000 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3000 kg
|
| Laadvermogen | 1124 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 227 à € 238 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 12-04-2027 |
| 1e eigenaar afkomstig |
| 3e remlicht |
| Achterklep met ruit |
| Achterruitverwarming |
| Achterruitwisser |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airconditioning |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| APK |
| armsteuntjes |
| Audiosysteem |
| Automaat |
| Boekjes |
| Boordcomputer |
| Boordcomputer (verbruik e.d.) |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische buitenspiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| Handschoenenkastje afsluitbaar |
| Hoofdsteunen |
| incl boekjes |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Mistlampen voor |
| nationale autopas |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren |
| Parkeersensor voor |
| Radio/CD speler |
| ruitenintik hamertje |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Toerenteller |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.