02-03-2012
Benzine
Handgeschakeld
216.173 km
1.596 cc
6 l/100km
02-03-2012
Benzine
Handgeschakeld
216.173 km
1.596 cc
6 l/100km
| Kenteken | 02-TLD-2 Switch kenteken |
| Merk | Ford |
| Model | Focus Wagon |
| Tellerstand |
216.173 km, op 24-07-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 150PK EcoBoost Titanium Clima / LM / Audio / PDC |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
DYB
|
| RDW variant |
JQDB1L
|
| RDW uitvoering |
5CDAMC
|
| RDW handelsnaam |
FOCUS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1138*03 |
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat |
| Omschrijving defect | De cilinderkop kan oververhit raken en als gevolg scheuren als er met onvoldoende koelvloeistof gereden wordt. |
| Materiële gevolgen | Lekkage van olie op een heet oppervlak. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020 5044646 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | In de koppelingsdrukplaat kunnen barsten ontstaan. |
| Materiële gevolgen | De koppeling kan slippen. Hierdoor is de rijsnelheid gereduceerd, zijn de voertuigprestaties beperkt en verspreidt de koppeling een geur. In extreme gevallen komen fragmenten van de koppeling/transmissie los en raken deze de componenten onder de motorkap. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken bij een Ford erkend reparateur of Ford erkend hersteller. De dealer zal de koppeling testen en indien nodig repareren. Bij voertuigen met een start/stop-functie wordt tevens de software aangepast. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020-5044646 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
139 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 212 km/h |
| Ledig gewicht |
1258 kg
|
| Massa rijklaar |
1900 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1900 kg
|
| Laadvermogen | 642 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 675 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 20 % |
1 gebrek geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sportstoelen |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorruit |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.