21-07-2006
Diesel
Automaat
229.129 km
1.995 cc
7 l/100km
21-07-2006
Diesel
Automaat
229.129 km
1.995 cc
7 l/100km
| Kenteken | 02-TD-ZB Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 120D |
| Tellerstand |
229.129 km, op 21-08-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 120d Business Line NAP AUTOMAAT AIRCO NIEUW! |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
187
|
| RDW variant |
UG51
|
| RDW uitvoering |
12
|
| RDW handelsnaam |
120D
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0287*09 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Catalogusprijs |
€ 38.300
|
| Bruto BPM |
€ 10.639
|
| Import auto | Nee uit Nederland |
| Bouwjaar | 2006 |
| Datum eerste toelating |
21-07-2006
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
21-07-2006
|
| APK geldig tot |
24-02-2026
|
| Omschrijving defect | Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen. |
| Materiële gevolgen | Dit kan leiden tot een explosie van deze gasgenerator zelf, als de airbag bij een ongeval wordt geactiveerd, waarbij metalen deeltjes ernstige of zelfs fatale verwondingen veroorzaken. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | Het standaard stuurwiel kan zijn vervangen door een ander stuurwiel dat naderhand is ingebouwd. De voertuigeigenaar kan via de hier onder genoemde website(www.bmwrecallsteeringwheel.expertinquiry.com) zelf controleren of de stuurwielairbag binnen deze terugroepactie valt. Er volgt dan informatie of verdere inspectie of reparatie bij een BMW dealer nodig is. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
176 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8.7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Ledig gewicht |
1325 kg
|
| Massa rijklaar |
1850 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1850 kg
|
| Laadvermogen | 525 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 705 kg |
| Wegenbelasting | € 135 à € 142 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 24-02-2026 |
| 2 sleutels |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boekjes aanwezig |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centr. deurvergr. met a.b. en startblokkering |
| Centrale vergrendeling |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Sportstuur |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.