28-10-2005
Benzine
Handgeschakeld
297.360 km
1.598 cc
7 l/100km
28-10-2005
Benzine
Handgeschakeld
297.360 km
1.598 cc
7 l/100km
| Kenteken | 02-RZ-TG Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Golf Plus |
| Tellerstand |
297.360 km, op 19-09-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.6 FSI Comfortline ((5 Deurs)) |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
1KP
|
| RDW variant |
AFBLFX0
|
| RDW uitvoering |
FM6FM6AG006N0GGN1
|
| RDW handelsnaam |
GOLF
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0304*03 |
| Plaats chassisnummer | op r. voorwielscherm onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
175 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9.7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Ledig gewicht |
1293 kg
|
| Massa rijklaar |
1930 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1930 kg
|
| Laadvermogen | 637 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 25-03-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatiesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| ESP en ASR |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 15" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.