07-01-2011
Benzine
Automaat
148.069 km
4.806 cc
12 l/100km
07-01-2011
Benzine
Automaat
148.069 km
4.806 cc
12 l/100km
| Kenteken | 02-RZN-3 Switch kenteken |
| Merk | Porsche |
| Model | Cayenne |
| Tellerstand |
148.069 km, op 30-06-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 4.8 Turbo Full Akrapovic/keramische remmen |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
92A
|
| RDW variant |
EC22
|
| RDW uitvoering |
02
|
| RDW handelsnaam |
CAYENNE TURBO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1085*03 |
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat by voorzitting |
| Omschrijving defect | De borgring op de scharnierbus van het rempedaal is mogelijk niet gemonteerd. Hierdoor kan de scharnierbus losraken. |
| Materiële gevolgen | Als de scharnierbus losraakt kan het rempedaal losraken. Hierdoor kunnen de remmen niet of niet goed bediend worden. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer.. De dealer zal controleren of de borgring voor de scharnierbus aanwezig is, en indien de borgring ontbreekt deze monteren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (0)33 49 49 757 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
270 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
12 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
15.8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8.4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 278 km/h |
| Ledig gewicht |
2145 kg
|
| Massa rijklaar |
2880 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2880 kg
|
| Laadvermogen | 735 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 133 à € 147 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 19-06-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| audio installatie high end |
| Audio installatie premium |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegel rechts |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cd-wisselaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Dakrails |
| dodehoek detectie |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch glazen kanteldak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel) |
| Elektrisch glazen schuifdak |
| elektrisch open dak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen |
| elektrisch schuifdak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Geluid- en warmtewerend glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keramische remschijven |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Koppeltoename 50 Nm |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| Luxe lederen bekleding |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Vermogenstoename 29 kW |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.