04-08-2005
Benzine
Automaat
241.053 km
4.172 cc
13 l/100km
04-08-2005
Benzine
Automaat
241.053 km
4.172 cc
13 l/100km
| Kenteken | 02-RS-LN Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Phaeton |
| Tellerstand |
241.053 km, op 31-01-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 4.2 V8 5p. Highline |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW variant |
BGH
|
| RDW uitvoering |
AA6QA69L028S5NU
|
| RDW handelsnaam |
PHAETON
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Rood |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0189*09 |
| Plaats chassisnummer | r. in watergoot onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
314 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
13 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
19 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
10 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Ledig gewicht |
2082 kg
|
| Massa rijklaar |
2700 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2700 kg
|
| Laadvermogen | 618 kg |
| Trekgewicht geremd | 2400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Rood |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 133 à € 147 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 30-10-2026 |
| 4 x 4 |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| audio-navigatie full map + hard disk |
| Audio installatie |
| Audioinstallatie met CD-wisselaar |
| Automaat |
| Autotelefoon |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Bumpers en spiegels in de kleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Climate Control |
| Cruise Control |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch glazen kanteldak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel) |
| Elektrisch glazen schuifdak |
| elektrisch open dak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen |
| elektrisch schuifdak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak. |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak.. |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektrisch zonnescherm achterruit |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Houtafwerking interieur |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| In hoogte verstelbare stoelen |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Koplampverstelling |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| Onderhoudsboekjes |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| TV-ontvanger |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorruit |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
| Zijruit verwarming |
| Zonnescherm achterruit |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.