05-07-2011
Benzine
Automaat
249.388 km
1.390 cc
8 l/100km
05-07-2011
Benzine
Automaat
249.388 km
1.390 cc
8 l/100km
| Kenteken | 02-RPZ-3 Switch kenteken |
| Merk | Seat |
| Model | Alhambra |
| Tellerstand |
249.388 km, op 21-07-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.4 TSI DSG APK-7/2026 NW.KETTING! TREKHK PDC |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
7N
|
| RDW variant |
CAVAX0AC
|
| RDW uitvoering |
FD6FD62E0287MG5VR2SE
|
| RDW handelsnaam |
ALHAMBRA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0402*02 |
| Plaats chassisnummer | r. voorwielscherm |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
178 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 199 km/h |
| Ledig gewicht |
1642 kg
|
| Massa rijklaar |
2310 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2310 kg
|
| Laadvermogen | 668 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 05-07-2026 |
| 3e Eigenaar! |
| Achterruitwisser |
| Achterstoelen verschuifbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automaat! |
| Autotelefoon voorbereiding |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Distributieketting recent vervangen |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| knie airbag(s) |
| Lichtmetalen velgen 16'' |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| mistlampen voor adaptief |
| Navigatiesysteem |
| Origineel Nederlands voertuig met NAP |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledige Historie Aanwezig |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.