16-09-2004
Benzine
Automaat
341.980 km
2.922 cc
13 l/100km
16-09-2004
Benzine
Automaat
341.980 km
2.922 cc
13 l/100km
| Kenteken | 02-PN-TP Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC90 |
| Tellerstand |
341.980 km, op 08-02-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 2.9 T6 Exclusive EXPORT PRICE |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
CZ91
|
| RDW uitvoering |
CZ9148??
|
| RDW handelsnaam |
XC90
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0046*06 |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | G |
| CO2 uitstoot |
304 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
13 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
18 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
10 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
2037 kg
|
| Massa rijklaar |
2760 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2760 kg
|
| Laadvermogen | 723 kg |
| Trekgewicht geremd | 2250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 129 à € 141 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 04-06-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen voor |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Mistlampen voor |
| Niveauregeling automatisch |
| Parkeersensor achter |
| Regensensor |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorstoelen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.