24-06-2004
Benzine
Automaat
222.404 km
1.796 cc
9 l/100km
24-06-2004
Benzine
Automaat
222.404 km
1.796 cc
9 l/100km
| Kenteken | 02-PH-FR Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | ZAFIRA-A |
| Tellerstand |
222.404 km, op 17-01-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.8-16V Maxx export |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW variant |
HE11
|
| RDW uitvoering |
2A13AR16CBB7
|
| RDW handelsnaam |
ZAFIRA-A
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*98/14*0110*16 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
208 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
12 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Ledig gewicht |
1355 kg
|
| Massa rijklaar |
2000 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2000 kg
|
| Laadvermogen | 645 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 22-04-2027 |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lichtmetalen velgen 15" |
| passagiersairbag |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.