07-01-2011
Diesel
Handgeschakeld
447.975 km
1.995 cc
5 l/100km
07-01-2011
Diesel
Handgeschakeld
447.975 km
1.995 cc
5 l/100km
| Kenteken | 02-PFF-7 Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 318D |
| Tellerstand |
447.975 km, op 03-11-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | AlpinWeiss (wit) |
| Uitvoering | 318d Corporate Lease Business Line |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
3K
|
| RDW variant |
UT31
|
| RDW uitvoering |
5C
|
| RDW handelsnaam |
318D
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Rood |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0315*02 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Catalogusprijs |
€ 40.759
|
| Bruto BPM |
€ 7.811
|
| Import auto | Nee uit Nederland |
| Bouwjaar | 2011 |
| Datum eerste toelating |
07-01-2011
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
07-01-2011
|
| APK geldig tot |
23-09-2026
|
| Omschrijving defect | In de stekkerverbinding op de aanjagereindtrap kan wrijvingscorrosie ontstaan. Hierdoor kan in de stekkerverbinding een elektrische weerstand ontstaan. |
| Materiële gevolgen | De stekkerverbinding kan oververhit raken met kans op kortsluiting. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de stekkerverbinding van de aanjagereindtrap controleren en herstellen. Indien nodig wordt de aanjagereindtrap vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De afsluitpluggen van de cilinderkop zijn mogelijk niet goed vastgedraaid. |
| Materiële gevolgen | Olielekkage, dat op de achterband kan komen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Gecontroleerd wordt dan of de afsluitpluggen zijn vastgedraaid en zo nodig worden nieuwe afdichtringen gemonteerd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen. |
| Materiële gevolgen | Dit kan leiden tot een explosie van deze gasgenerator zelf, als de airbag bij een ongeval wordt geactiveerd, waarbij metalen deeltjes ernstige of zelfs fatale verwondingen veroorzaken. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | Het standaard stuurwiel kan zijn vervangen door een ander stuurwiel dat naderhand is ingebouwd. De voertuigeigenaar kan via de hier onder genoemde website(www.bmwrecallsteeringwheel.expertinquiry.com) zelf controleren of de stuurwielairbag binnen deze terugroepactie valt. Er volgt dan informatie of verdere inspectie of reparatie bij een BMW dealer nodig is. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
120 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5.4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Ledig gewicht |
1465 kg
|
| Massa rijklaar |
2030 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2030 kg
|
| Laadvermogen | 565 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 745 kg |
| Kleur | Rood |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 163 à € 172 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 23-09-2026 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Onderhoudsinterval | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Interieurfilter | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Luchtfilter | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Motorolie | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Oliefilter | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Remvloeistof | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| V-riem | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Bougie | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cd-wisselaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sportonderstel |
| Sportvelgen |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.