23-10-2002
Benzine
Handgeschakeld
186.604 km
1.149 cc
6 l/100km
23-10-2002
Benzine
Handgeschakeld
186.604 km
1.149 cc
6 l/100km
| Kenteken | 02-LB-FJ Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | CLIO |
| Tellerstand |
186.604 km, op 23-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.2-16V Expression |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
CB0W
|
| RDW uitvoering |
CB0WCF
|
| RDW handelsnaam |
CLIO
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*98/14*0126*28 |
| Plaats chassisnummer | r. op dwarsbalk by voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 3
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
139 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 13 seconden |
| Ledig gewicht |
885 kg
|
| Massa rijklaar |
1450 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1450 kg
|
| Laadvermogen | 565 kg |
| Trekgewicht geremd | 1150 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 490 kg |
| Wegenbelasting | € 31 à € 33 per maand |
| Bijtelling | 20 % |
| APK vervaldatum | 27-02-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Elektrische ramen voor |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen achter |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Radio CD-speler |
| Regensensor |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.