26-10-2009
Benzine
Handgeschakeld
72.764 km
1.598 cc
7 l/100km
26-10-2009
Benzine
Handgeschakeld
72.764 km
1.598 cc
7 l/100km
| Kenteken | 02-KBR-5 Switch kenteken |
| Merk | Renault |
| Model | Grand Scénic |
| Tellerstand |
72.764 km, op 26-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.6 Dynamique [ NAP trekhaak climate cruise ] |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
JZ
|
| RDW variant |
JZ0V
|
| RDW uitvoering |
JZ0VA6
|
| RDW handelsnaam |
MEGANE SCENIC
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
177 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9.9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.1 l/100 km
|
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Massa rijklaar |
2067 kg
|
| Laadvermogen | 685 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 35 % |
| APK vervaldatum | 26-10-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio-navigatie full map + CD-wisselaar |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| AUX/USB ingang |
| Bagage afdekhoes |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Lichtsensor |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm(en) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.