26-09-2009
Benzine
Handgeschakeld
212.978 km
1.999 cc
8 l/100km
26-09-2009
Benzine
Handgeschakeld
212.978 km
1.999 cc
8 l/100km
| Kenteken | 02-JXT-3 Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | MONDEO |
| Tellerstand |
212.978 km, op 19-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Bruin |
| Uitvoering | 2.0-16V Trend|Clima|Cruise|LM wiel|12-3-2027 APK |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
BA7
|
| RDW variant |
AOBA1E
|
| RDW uitvoering |
5BLBND
|
| RDW handelsnaam |
MONDEO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2001/116*0249*08 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Tellerstand |
212.978 km, op 19-03-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2024
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
189 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11.2 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Ledig gewicht |
1377 kg
|
| Massa rijklaar |
2090 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2090 kg
|
| Laadvermogen | 713 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 35 % |
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
| Type | Interval |
|---|---|
| Onderhoudsinterval | 10.000 km |
| Interieurfilter | 20.000 km / 12 maanden |
| Luchtfilter | 60.000 km / 36 maanden |
| Motorolie | 10.000 km |
| Oliefilter | 10.000 km |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| V-riem | 200.000 km / 120 maanden |
| Bougie | 60.000 km / 36 maanden |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| knie airbag(s) |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Verwarmde voorruit |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.