04-01-2002
Lpg g3 en benzine
Automaat
403.748 km
3.199 cc
14 l/100km
04-01-2002
Lpg g3 en benzine
Automaat
403.748 km
3.199 cc
14 l/100km
| Kenteken | 02-HX-JN Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | ML 320 |
| Tellerstand |
403.748 km, op 11-04-2026
|
| Brandstof | Lpg g3 en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 320 Aut Leer Clima PDC Schuifdak |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
A765K1
|
| RDW uitvoering |
UBFCAA0
|
| RDW handelsnaam |
ML 320
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*96/79*0083*10 |
| Plaats chassisnummer | tegen r. balk 124 cm a. vooras |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | G |
| CO2 uitstoot |
324 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
14 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
19 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
11 l/100 km
|
| Aantal cilinders |
6
|
| Motorinhoud |
3.199 cc
|
| Turbo | Nee |
| Vermogen |
218 kW (296 pk)
|
| Type gasinstallatie |
G3 gasinstallatie
|
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
2126 kg
|
| Massa rijklaar |
2870 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2870 kg
|
| Laadvermogen | 744 kg |
| Trekgewicht geremd | 3365 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 221 à € 234 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
1 gebrek geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
5 gebreken geconstateerd
5 gebreken geconstateerd
4 gebreken geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
3 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| Type | Interval |
|---|---|
| Onderhoudsinterval | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Interieurfilter | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Luchtfilter | 50.000 km / 24 maanden |
| Motorolie | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Oliefilter | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| Bougie | 110.000 km / 48 maanden |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Afdekhoes |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Hoofdsteunen achter |
| Houtafwerking interieur |
| Interieur-pakket |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Park Distance Control |
| Radio |
| Regensensor |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verwarmde voorstoelen |
| Warmtewerend glas |
| Xenon koplampen |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de MERCEDES-BENZ op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.