12-03-2009
Benzine
Handgeschakeld
306.523 km
1.598 cc
7 l/100km
12-03-2009
Benzine
Handgeschakeld
306.523 km
1.598 cc
7 l/100km
| Kenteken | 02-HTR-8 Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | ASTRA STATION WAGON |
| Tellerstand |
306.523 km, op 07-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.6 Business |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
A-H/SW
|
| RDW variant |
FS11
|
| RDW uitvoering |
1A11A5EABN5
|
| RDW handelsnaam |
ASTRA STATION WAGON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0293*12 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Omschrijving defect | Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan ten gevolge van een te hoge druk van het opblaassysteem de behuizing van de het opblaassysteem barsten. |
| Materiële gevolgen | Indien de behuizing van het opblaasmechanisme barst kunnen metalen fragmenten hiervan de inzittenden raken en verwonden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bestuurdersairbag vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan ten gevolge van een te hoge druk van het opblaassysteem de behuizing van de het opblaassysteem barsten. |
| Materiële gevolgen | Indien de behuizing van het opblaasmechanisme barst kunnen metalen fragmenten hiervan de inzittenden raken en verwonden. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bestuurdersairbag vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
158 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Ledig gewicht |
1178 kg
|
| Massa rijklaar |
1860 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1860 kg
|
| Laadvermogen | 682 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
Geen gebreken geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
3 gebreken geconstateerd
3 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatiesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Hoofdsteunen achter |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Parkeersensor achter |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.