08-01-2009
Benzine
Handgeschakeld
143.273 km
1.598 cc
7 l/100km
08-01-2009
Benzine
Handgeschakeld
143.273 km
1.598 cc
7 l/100km
| Kenteken | 02-HJZ-2 Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | TWINGO |
| Tellerstand |
143.273 km, op 27-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | PARELZWART NV676 (zwart) |
| Type lak | Parelmoer |
| Uitvoering | 1.6 16V RS NAP Airco Orig NL Goed onderhouden |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
N
|
| RDW variant |
CN0R
|
| RDW uitvoering |
CN0R05
|
| RDW handelsnaam |
TWINGO
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2001/116*0359*09 |
| Plaats chassisnummer | onder r. voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
165 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9.1 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Ledig gewicht |
1024 kg
|
| Massa rijklaar |
1470 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1470 kg
|
| Laadvermogen | 446 kg |
| Trekgewicht geremd | 350 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 35 % |
Geen gebreken geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achterspoiler |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| bestuurdersairbag |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| NAP Nationale Autopas |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Renault dealer onderhouden |
| Spoiler |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.