30-06-2008
Benzine
Handgeschakeld
227.605 km
1.149 cc
6 l/100km
30-06-2008
Benzine
Handgeschakeld
227.605 km
1.149 cc
6 l/100km
| Kenteken | 02-GJS-3 Switch kenteken |
| Merk | Renault |
| Model | Clio |
| Tellerstand |
227.605 km, op 19-09-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.2-16V Authentique - Airco- Isofix - Nw apk |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
R
|
| RDW variant |
BR1J
|
| RDW uitvoering |
BR1J0H
|
| RDW handelsnaam |
CLIO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2001/116*0327*18 |
| Plaats chassisnummer | r. in kofferruimte by reservewiel |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
139 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Ledig gewicht |
1065 kg
|
| Massa rijklaar |
1580 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1580 kg
|
| Laadvermogen | 515 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 535 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 20 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| NAP weblabel | Niet aanwezig |
2 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
6 gebreken geconstateerd
3 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel rechts |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Middenarmsteun voor |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.