27-03-2013
Benzine
Automaat
151.700 km
1.598 cc
6 l/100km
27-03-2013
Benzine
Automaat
151.700 km
1.598 cc
6 l/100km
| Kenteken | 01-ZVN-3 Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 1ER REIHE |
| Tellerstand |
151.700 km, op 11-01-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 116i 5DRS AUT8 2013 Wit | LEER | STOELVW | NW APK |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
1K4
|
| RDW variant |
1A11
|
| RDW uitvoering |
5A100
|
| RDW handelsnaam |
1ER REIHE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0283*07 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Omschrijving defect | Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen. |
| Materiële gevolgen | Dit kan leiden tot een explosie van deze gasgenerator zelf, als de airbag bij een ongeval wordt geactiveerd, waarbij metalen deeltjes ernstige of zelfs fatale verwondingen veroorzaken. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | Het standaard stuurwiel kan zijn vervangen door een ander stuurwiel dat naderhand is ingebouwd. De voertuigeigenaar kan via de hier onder genoemde website(www.bmwrecallsteeringwheel.expertinquiry.com) zelf controleren of de stuurwielairbag binnen deze terugroepactie valt. Er volgt dan informatie of verdere inspectie of reparatie bij een BMW dealer nodig is. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
131 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1285 kg
|
| Massa rijklaar |
1840 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1840 kg
|
| Laadvermogen | 555 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 29-11-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Audio-navigatie full map |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort-pakket |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Keyless Entry |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Licht-pakket |
| Lichtmetalen velgen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Parkeersensor achter |
| Radio CD-speler |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.