06-02-2013
Diesel
Handgeschakeld
209.690 km
1.582 cc
4 l/100km
06-02-2013
Diesel
Handgeschakeld
209.690 km
1.582 cc
4 l/100km
| Kenteken | 01-ZTP-3 Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | I 30 |
| Tellerstand |
209.690 km, op 23-03-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.6 CRDi Business Edition/ Diesel/NW APK |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
GDH
|
| RDW variant |
F5D41
|
| RDW uitvoering |
M66AZ1
|
| RDW handelsnaam |
I 30
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*0337*02 |
| Plaats chassisnummer | r. dwarsbalk by voorzitting |
| Tellerstand |
209.690 km, op 23-03-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
110 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Ledig gewicht |
1301 kg
|
| Massa rijklaar |
1920 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1920 kg
|
| Laadvermogen | 619 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 140 à € 146 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 24-02-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 15""" |
| Achterbank neerklapbaar (gelijke delen) |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag hoofd achter |
| Airbag opzij achter |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Antiblokkeersysteem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Antislipregeling (ASR) |
| Audio-navigatiesysteem |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX/USB ingang |
| Bagage afdekhoes |
| Bandenspanning controlesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling afstandbediening |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dagrijverlichting |
| Dakrail |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare ramen achter |
| Elektrisch bedienbare ramen voor |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare buitenspiegels |
| Getuned |
| Glas met warmtewerende functie |
| Gordelspanners |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Infotainment |
| Isofix |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteun verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtsensor |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen achter |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Parkeerassistent |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Portierverlichting |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| ruitenwisser achter |
| Stabiliteitsregeling (ESP) |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Startonderbreking |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur in hoogte verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Verstelbare gordelhoogte |
| Voorruitverwarming |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.