14-02-2008
Benzine
Handgeschakeld
100.344 km
1.397 cc
7 l/100km
14-02-2008
Benzine
Handgeschakeld
100.344 km
1.397 cc
7 l/100km
| Kenteken | 01-ZH-GT Switch kenteken |
| Merk | Peugeot |
| Model | 308 |
| Tellerstand |
100.344 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.4 VTi X-line |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
C8FS
|
| RDW uitvoering |
C
|
| RDW handelsnaam |
308
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
155 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 13 seconden |
| Afmetingen | 428,00 x 182,00 x 150,00 cm |
| Massa rijklaar |
1760 kg
|
| Laadvermogen | 514 kg |
| Trekgewicht geremd | 1450 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 25-11-2026 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Type distributie | Ketting |
| Onderhoudsinterval | 30000 / 24 |
| Opmerkingen |
Bougie elke 60.000 km Interieurfilter elke 24 maanden Luchtfilter elke 60.000 km Motorolie 30.000 km/24 maanden Oliefilter 30.000 km/24 maanden Remvloeistof elke 24 maanden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| antenne |
| APK |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling en elektrische ramen. |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Derde remlicht |
| Elektrische ramen |
| Elektrische ramen voor |
| handgeschakeld |
| hoofdsteunen voor en achter |
| nationale autopas |
| Startblokkering |
| Stoffen bekleding |
| Stuur verstelbaar |
| Toerenteller |
| zeer nette auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.