18-05-2012
Benzine
Automaat
105.000 km
1.998 cc
8 l/100km
18-05-2012
Benzine
Automaat
105.000 km
1.998 cc
8 l/100km
| Kenteken | 01-XBS-8 Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | IX35 |
| Tellerstand |
105.000 km, op 13-10-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 2.0i Style automaat |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
ELH
|
| RDW variant |
F5P11
|
| RDW uitvoering |
A61AZ1
|
| RDW handelsnaam |
IX35
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*0192*00 |
| Plaats chassisnummer | r. dwarsbalk by voorzitting |
| Omschrijving defect | Bij een aantal gemonteerde gordelspanners, ter plaatse van de bestuurderszitplaats, bestaat de kans dat de gordelspanner door een inwendige afwijking niet optimaal functioneert. |
| Materiële gevolgen | Het niet optimaal aantrekken van de veiligheidsgordel. Dit heeft een verminderde werking van de veiligheidsgordel tot gevolg. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De eigenaar wordt verzocht op korte termijn contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de gordelspanner controleren en indien nodig preventief vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Er is kans op kortsluiting in de ABS module |
| Materiële gevolgen | Er kan brand ontstaan in de motorruimte. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal een gewijzigde zekering en sticker in de zekeringkast plaatsen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (Nog) niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
187 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Ledig gewicht |
1372 kg
|
| Massa rijklaar |
1980 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1980 kg
|
| Laadvermogen | 608 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 736 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 16-06-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagage afdekhoes |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Carkit |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dagteller |
| Dakrails |
| DASHB KAST MET KLEP |
| DIGITAAL KLOKJE |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| KAARTENVAK RECHTS |
| Koplampverstelling |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| MAKEUP SPIEGEL |
| Middenarmsteun achter |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Ramen alle elekt |
| Regensensor |
| RESERVEWIEL NORMAAL |
| ruitenwisser achter |
| Speakers |
| SPIEGEL L ELEKT |
| SPIEGEL L ELEKTVERW |
| SPIEGEL R ELEKT |
| SPIEGEL R ELEKTVERW |
| Spoiler |
| Spoiler achter |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| TWEE AIRBAGS VOOR |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.