02-01-2008
Diesel
Automaat
377.152 km
2.460 cc
Onbekend
02-01-2008
Diesel
Automaat
377.152 km
2.460 cc
Onbekend
| Kenteken | 01-VLH-9 Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Transporter |
| Tellerstand |
377.152 km, op 11-07-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 2.5 TDI 340 Budgetline DC |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW handelsnaam |
TRANSPORTER TDI 128 KW DC AUT
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Ledig gewicht |
2020 kg
|
| Massa rijklaar |
2800 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2800 kg
|
| Laadvermogen | 780 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 60 à € 60 per maand |
| APK vervaldatum | 11-02-2027 |
| Achterdeuren met ruiten |
| Achterklep met ruit |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lat-om-lat betimmering laadruimte |
| Lederen bekleding |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Middenarmsteun voor |
| passagiersairbag |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| Warmtewerend glas |
| Zijschuifdeur rechts |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.