24-08-2007
Diesel
Handgeschakeld
314.711 km
1.968 cc
Onbekend
24-08-2007
Diesel
Handgeschakeld
314.711 km
1.968 cc
Onbekend
| Kenteken | 01-VJH-8 Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Caddy |
| Tellerstand |
314.711 km, op 11-08-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 2.0 SDI |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW handelsnaam |
CADDY SDI 51 KW BESTEL
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Plaats chassisnummer | r. a. tegen binnenzyde in kofferruimte |
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
€ 6.660
|
| Import auto | Nee uit Nederland |
| Bouwjaar | 2007 |
| Datum eerste toelating |
24-08-2007
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
24-08-2007
|
| APK geldig tot |
07-12-2024
|
| Topsnelheid | 142 km/h |
| Ledig gewicht |
1365 kg
|
| Massa rijklaar |
2065 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2065 kg
|
| Laadvermogen | 700 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Wegenbelasting | € 43 à € 43 per maand |
| APK vervaldatum | 07-12-2024 |
| 2 Achterdeuren |
| Achterdeuren met ruiten |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Getint warmtewerend glas |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lederen bekleding |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Tussenschot laag |
| Tussenschot volledig |
| Verstelbare stuurkolom |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.