17-11-2011
Benzine
Handgeschakeld
172.050 km
1.976 cc
8 l/100km
17-11-2011
Benzine
Handgeschakeld
172.050 km
1.976 cc
8 l/100km
| Kenteken | 01-TSL-4 Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | S-MAX |
| Tellerstand |
172.050 km, op 11-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.0 Titanium 7 Persoon | Camera | Leder | NW APK |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
WA6
|
| RDW variant |
TNWA1S
|
| RDW uitvoering |
7LDAQA
|
| RDW handelsnaam |
S-MAX
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2001/116*0185*15 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
188 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Ledig gewicht |
1561 kg
|
| Massa rijklaar |
2400 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2400 kg
|
| Laadvermogen | 839 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
2 gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
| 2 stoelen op derde rij |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| knie airbag(s) |
| LED dagrijverlichting |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Sportstoelen |
| Startonderbreker |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Verw. voorruit en ruitensproeiers |
| Warmtewerende voorruit |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.