11-10-2006
Benzine
Handgeschakeld
135.541 km
1.390 cc
7 l/100km
11-10-2006
Benzine
Handgeschakeld
135.541 km
1.390 cc
7 l/100km
| Kenteken | 01-TH-BS Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | FOX |
| Tellerstand |
135.541 km, op 10-07-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.4 Trendline |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
ABBKR
|
| RDW uitvoering |
FM52T0801N1K14
|
| RDW handelsnaam |
FOX
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0301*00 |
| Plaats chassisnummer | r. op bodemplaat onder achterzitting |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Ledig gewicht |
987 kg
|
| Massa rijklaar |
1520 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1520 kg
|
| Laadvermogen | 533 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 540 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 38 à € 42 per maand |
| APK vervaldatum | 18-09-2026 |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegel rechts |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Onderhoud historie aanwezig |
| Origineel hollandse auto met gegarandeerde km-stand!! |
| passagiersairbag |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.