04-09-2006
Diesel
Handgeschakeld
368.472 km
1.560 cc
5 l/100km
04-09-2006
Diesel
Handgeschakeld
368.472 km
1.560 cc
5 l/100km
| Kenteken | 01-TG-XX Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | V50 |
| Tellerstand |
368.472 km, op 23-09-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.6D Momentum |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW variant |
MW76
|
| RDW uitvoering |
MW7652??
|
| RDW handelsnaam |
V50
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2001/116*0076*10 |
| Plaats chassisnummer | midden op schutbord onder motorkap |
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
€ 8.204
|
| Import auto | Nee uit Nederland |
| Bouwjaar | 2006 |
| Datum eerste toelating |
04-09-2006
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
04-09-2006
|
| APK geldig tot |
02-10-2026
|
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
132 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Ledig gewicht |
1316 kg
|
| Massa rijklaar |
1900 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1900 kg
|
| Laadvermogen | 584 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Wegenbelasting | € 135 à € 142 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 02-10-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Climate Control |
| Cruise Control |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) voor |
| hoofdsteunen voor en achter |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Side Impact Protection System |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.