02-01-2006
Benzine
Handgeschakeld
50.968 km
2.497 cc
8 l/100km
02-01-2006
Benzine
Handgeschakeld
50.968 km
2.497 cc
8 l/100km
| Kenteken | 01-SG-NK Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 3-serie |
| Tellerstand |
50.968 km, op 23-07-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Arktis Metallic (grijs) |
| Uitvoering | 325i 1E Eigenaar / UNIEK / YOUNGTIMER / NAP |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW variant |
VB11
|
| RDW uitvoering |
01
|
| RDW handelsnaam |
3ER REIHE
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0308*03 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Omschrijving defect | In de stekkerverbinding op de aanjagereindtrap kan wrijvingscorrosie ontstaan. Hierdoor kan in de stekkerverbinding een elektrische weerstand ontstaan. |
| Materiële gevolgen | De stekkerverbinding kan oververhit raken met kans op kortsluiting. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de stekkerverbinding van de aanjagereindtrap controleren en herstellen. Indien nodig wordt de aanjagereindtrap vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De afsluitpluggen van de cilinderkop zijn mogelijk niet goed vastgedraaid. |
| Materiële gevolgen | Olielekkage, dat op de achterband kan komen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Gecontroleerd wordt dan of de afsluitpluggen zijn vastgedraaid en zo nodig worden nieuwe afdichtringen gemonteerd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | In de gasgenerator van de bestuurdersairbag kan bij activeren als gevolg van veroudering een te hoge interne druk ontstaan. |
| Materiële gevolgen | Barsten van de gasgenerator en versplinteren van metaaldelen. Deze metaaldelen kunnen wegschieten naar de inzittenden en daarmee ernstig letsel veroorzaken. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht met een merkdealer een afspraak te maken. De bestuurdersairbag wordt dan vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
203 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
12.1 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.2 l/100 km
|
| Topsnelheid | 245 km/h |
| Ledig gewicht |
1405 kg
|
| Massa rijklaar |
1950 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1950 kg
|
| Laadvermogen | 545 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 745 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| NAP weblabel | Niet aanwezig |
| APK vervaldatum | 25-01-2027 |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.