30-07-2011
Benzine
Handgeschakeld
245.288 km
1.596 cc
7 l/100km
30-07-2011
Benzine
Handgeschakeld
245.288 km
1.596 cc
7 l/100km
| Kenteken | 01-RRL-1 Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | MONDEO |
| Tellerstand |
245.288 km, op 31-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.6 EcoBoost Titanium DEALER ONDERHOUDEN! |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
BA7
|
| RDW variant |
JTBA1E
|
| RDW uitvoering |
5LGBNL
|
| RDW handelsnaam |
MONDEO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2001/116*0249*12 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Omschrijving defect | De cilinderkop kan oververhit raken en als gevolg scheuren als er met onvoldoende koelvloeistof gereden wordt. |
| Materiële gevolgen | Lekkage van olie op een heet oppervlak. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020 5044646 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | In de koppelingsdrukplaat kunnen barsten ontstaan. |
| Materiële gevolgen | De koppeling kan slippen. Hierdoor is de rijsnelheid gereduceerd, zijn de voertuigprestaties beperkt en verspreidt de koppeling een geur. In extreme gevallen komen fragmenten van de koppeling/transmissie los en raken deze de componenten onder de motorkap. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken bij een Ford erkend reparateur of Ford erkend hersteller. De dealer zal de koppeling testen en indien nodig repareren. Bij voertuigen met een start/stop-functie wordt tevens de software aangepast. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020-5044646 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
158 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9.1 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Ledig gewicht |
1398 kg
|
| Massa rijklaar |
2150 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2150 kg
|
| Laadvermogen | 752 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 745 kg |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
3 gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achterspoiler |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun achter |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| knie airbag(s) |
| LED dagrijverlichting |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Spoiler |
| Sportstoelen |
| Startonderbreker |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur leder |
| Trekhaak |
| Verwarmde voorruit |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.